PROJE

Turgutreis, ulaşım alternatifleri, kültür merkezi, ressamlar ve el sanatları sokağı, yürüyüş ve bisiklet parkuru, botanik bahçesi, çarşıları, butikleri, festivalleri, konserleri ile hayatın elinizin altında olduğu, Bodrum'un en eski ve en köklü yerlesim merkezlerinden biridir.

Uluslararası ödüle sahip D-Marin Turgutreis Marina, bölgeye görsel ve işlevsel anlamda ayrı bir değer katmaktadır. 50 metreye kadar tekneler rahatlıkla bağlanıp tam hizmet alabilmektedirler. 2004 yılından günümüze her yıl düzenlenen D-Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali’yle D-Marin, sadece bölge için değil Bodrum için de önemli bir liman ve aktivite alanı olmuştur. Her gün Kos adasına karşılıklı olarak düzenlenen seferlerle de Turgutreis ayrı bir hareket kazanmaktadır.

Veranda Turgutreis, istediğiniz her şeyi size sunabilen Turgutreis'in tam da kalbinde hayat buluyor...

Bu sebeplerle hayalimiz, yazın yazlık, kısın da kıslık kullanım imkanı sağlayacak, tüm aile üyelerini veya arkadaş çevresini ağırlamaya rahatlıkla yeterken, kimsenin özel alanına da müdahale etmeyecek bir ev tasarlamaktı. Hobi alanları olan, en az 700 m²'lik özel bahçeye sahip, peyzaj tasarımı yapılmış, güneşin tadını çıkaran aynı zamanda gölge alanlar da sağlayan bir yaşam alanı oluşturmak istedik...

Tasarım ve üretim kalitesine olan güvenimizi göstermek için teslimattan sonra 10 yıl garanti vereceğimiz bir ev yapmak üzere yola çıktık.

Bizi bugünlere taşıyan tecrübelerimizle, değerli mimar Nevzat SAYIN’ın danışmanlığı ve çözüm ortaklarımızla birlikte, keyifle yaşayabileceğiniz Veranda Turgutreis projemizi hayata geçirmenin ve sizlere sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Şantiye sahamızı gezmek ve evlerimizi görmek üzere sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.
Saygılarımızla,
Buket & Turhan Serhatlı

Powered by: OrBiT
Serhatlı İnşaat © 2019. Tüm hakları saklıdır. Serhatlı İnşaat